A. Konzervační stomatologie – ošetření zubního kazu klasickými amalgámovými výplněmi, tak i vysoce estetickými výplněmi z fotokompozit/bílé plomby/.
Oštření komplikací zubního kazu, ošetřením zubních kanálků
Odstraňování pigmentů a zubního kamene pomocí air-flow/pískováním/.

B. Parodontologické úkony – základní parodontologická léčba, mechanické a ultrazvukové odstraňování zubního kamene, léčbu zánětu dásní a ošetřování chronické parodontózy. V případech závažnějšího rázu zajistíme následnou parodontologickou léčbu.

C. Stomatochirurgické zákroky – provádíme extrakci zubů, v závažnějších případech spolupracujeme se stomatochirurgickým oddělením v Liberci a Ústí nad Labem. Jsme schopni zajistit zavedení zubních implantátů přímo na našem pracovišti včetně následné péče.

D. Protetická péče – zajišťujeme kompletní protetickou péči jak v oblasti fixní či snímací protetiky. Ve fixní protetice zhotovujeme korunkové náhrady na jednotlivé zuby, jak na pojišťovnu tak i za příplatek, řešení defektů můstky fazetovanými či metalokeramickými, před zhotovením definitivního řešení ve většině případů zhotovujeme provizorní fixní práce. Ve snímací protetice zhotovujeme tzv.zuby na pojišťovnu, tj.jednoduché snímací náhrady s drátěnými sponami, celkové snímací náhrady. Na přání pacienta zhotovujeme snímací náhrady bez drátěných spon, tlakově lisované typu Deflex.

E. Ošetřování dětských pacientů – provádíme standardní lékařské výkony i u dětských pacientů.

F.  Výkony dentální hygieny  -vstupní vyšetření (45 – 60min.), stanovení léčebného plánu, motivace pacienta k péči o chrup, nácvik metody čištění na modelu nebo přímo v ústech, odstranění zubního plaku, zubního kamene a pigmentací, prevence onemocnění dutiny ústní, bělení zubů, ev. kontrolní vyšetření po dvou až třech měsících (30-60min.)